Q&A | Červenec 2017

1. srpna 2017 v 6:27 | Molly. |  q&a

ahoj všichni.

Nečekala jsem, že by se mohlo tak rychle nakupit otázek ale vážně jste mě překvapili a proto jsem se rozhodla, že nebudu na nic čekat a odpovím Vám na Vaše dotazy už teď tak rychle než se původně plánovalo. Pokud by jste měli ještě nějaké dotazy či by jste chtěli s něčím poradit, dole Vám zanechám odkaz, kam můžete Vaše dotazy psát. Ale teď už se vrhneme na otázky.

Otázky od:

KIX*♥

Jak to máš teď se školou ? Do kolikaťáku teď jdeš ? A co plánuješ po škole ?
- No se školou to mám tak, že docházím Střední školu oděvní a služeb Vizovice kousek od Zlína, přičemž teď momentálně po prázdninách nastupuji do 4.ročníku Kosmetických služeb. A co plánuji po škole ? No jelikož jsem tento rok absolutně neměla chuť se připravovat na příjimačky na Vysokou, tak jsem si řekla, že se ve čtvrťáku hlavně zaměřím na maturitu, protože ta je pro mě prioritní, no a pokud se mi to podaří odmaturovat, tak bych po dokončení Kosmetických služeb si podala příhlášku na nástavbu Kadeřníka, což my jako kosmetičky máme takový bonus i od školy. Návstavba bude trvat další rok studia, během kterého jsem si řekla, že se budu připravovat na přijimačky na Vysokou. Chtěla bych zkusit obor žurnalistika či bych si i možná troufla studovat na mistrovou do kosmetiky či na vizážistiku. Tak snad se vše podaří jak si tak nějak průběžně zkouším budovat.

víc v celém článku


Ty jsi teď zpátky ve Zlíně ?
- Ano, momentálně jsem se přistěhovala zpátky do Zlína, kde prozatím bydlím u otce ale koncem prázdnin už plánujeme bydlení s přítelem.

Jaký je tvůj oblíbený Make-up nebo kosmetická značka, kterou máš ráda a nejčastěji používáš ?
- Za poslední dobu jsem si hrozně moc oblíbila dekorativní kosmetiku od Catrice a nejvíce jejich voděodolný make-up 24H MADE TO STAY, který mi opravdu vydrží na dlouhou dobu i přesto, že já se hrozně potím na čele. Pokud jsi měla na mysli pěstící kosmetiku tak momentálně používám Garnier ale budu přecházet na Artistry, která mi hrozně moc sedla.

ANIČKA

Jaká je tvá vysněná destinace, nebo místo, kam by ses chtěla jednou podívat ?
- No tak, já bych se ráda podívala na Floridu, Kypr či na Bahama ale přála bych si i vidět památky Itálie a nebo procestovat celou Ameriku ♥.

PAIGE

Kto je tvoj vzor ?
- Já jako tak nemám nějaký určitý vzor podle kterého bych se řídila, jako třeba někdo má svou oblíbenou zpěvačku či herečku a chce být v nějakých okolnostech jako ona. Jediného člověka, kterého můžu považovat za můj vzor je moje máma. Obdivuji ji, že i když to bylo pro ní dost těžké pokaždé se postavila a bojovala za mě s bratrem a dala nám vždy to nejlepší. Snažila se nám dát to nejlepší i když ji to samotnou ničilo. Ona je pro mě hrdina a taky vzor, že bych chtěla někdy být tak statečná a silná a udržet tolik rán kolik si vytrpěla ona ♥ Tímto Tě maminko zdravím.

Kto alebo čo ťa inšpiruje pri písaní článkov ?
- Musím říct, že když jsem začínala blogovat dost mě inspirovali ostatní blogerky. Vždycky mi dali nějaký nápad, nějakou myšlenku. Postupem času jsem ale přicházela na to, že to není ono. Chtěla jsem být ta, která se inspiruje sama sebou a možná občas svým okolím ale hlavně sama sebou. Ano, někdy když nejsou nápady, nechám se inspirovat mými oblíbenými blogy. Ovšem namísto abych měla brát něčí nápad, tak raději nechám blog chátrat jak se říká. Takže odpověď na mou otázku dnes je, že se snažím inspirovat se sama sebou.

Ako dlho ti trvá, kým vymyslíš tému a napíšeš článok ?
- Musím se přiznat, že někdy mi to trvá fakt hodně dlouho. Jsou dny, kdy prostě nemám žádné nápady, nebo nemám chuť nebo jednoduše nemám čas. Chabá to výmluva ale bohužel to tak je. Nejdelší výpadek inspirace a nápadů bylo půl roku, co jsem tady na ten blog absolutně nezavítala. Vím ale přesně, že vše má dvě strany a že špatné dny jsou. Je to přirozené. Ale taky vím, že se to jednou otočí a bude zase hromada nápadů. Neustále se vracím k tomu, že mě baví psát, že mě baví číst Vaše komentáře a nějakým způsobem i s Vámi komunikovat a to mě vždycky nakopne k tomu něco vymyslet, protože koho tohle opravdu baví a má v tom určitý koníček či nějaký vztah, nezahodí to jen tak, protože ho nic nenapadne napsat. Vždycky jsem se řídila tím, že pokud máš skutečně dobré čtenáře, pochopí kdy máš špatný den nebo kdy se ti nedaří a odrazí se to třeba na tvých článcích. Ale pokud takové skutečně dobré čtenáře máš, vydřží to s tebou a jdou s tebou dál, napříč tvým překážkám. Tímhle bych strašně moc chtěla poděkovat blogerce KIX*♥ a pár dalším ale hlavně ji, která semnou prošla fakt nespočet překážet a pořád stále semnou drží a chci Vám říci, že takových slečen je málo, a téhle slečny si fakt nesmírně vážím. Děkuju!

ELIS

Máš nějakou nejoblíbenější knížku ? Jestli ano, jakou.
- Já teda moc čtenářka nejsem ale pokud se jedná o mou nejoblíbenější knížku, kterou jsem četla fakt rychle a hltala každý kousek z jejího textu tak je to trilogie Labyrintu od Jamese Dashnera, která je naprosto skvělá kdo má rád akční a fantasy filmy či knížky.

Máš přímo nějaký životní cíl ?
- Přímo naplánovaný životní cíl nemám. Mám jenom menší úlomky toho co bych si přála splnit nebo dokázat v životě. Jeden z hlavních asi cílů je si užít života naplno dokud je, protože až projdeme onou bránou, nevíme co nás čeká za ní. Ale mít nějaký přímo velký cíl je super ale nenastavovat si cíl tak veliký, kterého se nikdy nedočkáš. Já si třeba zakládám malé cíle, které nějakým způsobem dokážu ovlivnit ale dát si třeba cíl, že budu prezidentem USA je fakticky zbytečné. Ale nepodceňuji nikoho. Pokud takový či podobný cíl má, jen mu přeji ať si za ním jde ♥ Hodně štěstí.

MARY

Existuje nejaký seriál alebo film, ktorý veľa ľudí nepozná ale teba veľmi zaujal ?
- Nedávno jsem se dívala na film '' Rande naslepo '', který mě nějakým způsobem zaujal, dělala jsem taky na něj recenzi, kterou najdeš TADY . Nevím jestli se to dá řadit do filmů, které moc lidí nezná ale předpokládám, že když je to novinka, tak že ji moc lidí ještě nevidělo. O seriálu bohužel žádném nevím. V poslední době jsem se začala dívat zpět na iZombie ale myslím si, že ten už dost lidí pozná. Pokud byste měli nějaký tip na dobrý seriál určitě se semnou o něj podělte ☺

Keby si si mala vybrať krajinu, v ktorej by si chcela prežiť celý svoj život, ktorá by to bola ?
- Krajinu, fuha. No tak určitě někde v cizině třeba na již zmiňované Floridě. To by se mi líbilo, ale bohužel vím, že je to z pár důvodů nesplnitelné, takže si nechám jenom snít.

Aká najtrápnejšia vec sa ti v živote stala ?
- Že jsem vypadla z vlaku na zástavku, která byla plná mladých studentů z mé školy. Nevím jak se mi to podařilo asi jsem přehlédla schodek a jakmile se otevřely dveře vlaku na zastávce na které jsem vystupovala, tak jsem prostě z těch dvěří vyletěla jako střela a samozřejmě jsem spadla na jednoho z cestujících, který čekal na to až vystoupí všichni cestující co právě přijeli. No pro mě to byl naprostý trapas, protože jsem nejen že byla za uplné poleno ale taky jsem málem přizabila toho chudáka na kterého jsem spadla. Samozřejmě nedopadlo to jinak než trapnou omluvou, odřenými koleny a naprostým výsměchem po celý týden od spolužaček, které tam semnou byli v ten moment. Teď když si na to vzpomenu tak se nad tím musím fakt zasmát ale dřív jsem se raději vyhýbala schodkám ve vlaku :D Dávejte si pozor na vystupovací schodky ve vlaku! :D

Čo považuješ za svoj najväčší úspech ?
- Můj největší úspěch bylo asi to, že jsem se dostala na střední školu, protože z toho jsem měla popravdě řečeno naprosté bobky. Neučila jsem se, nechystala jsem se, neměla jsem absolutně vůbec žádnou přípravu a i přesto jsem to nějak zvládla. Myslím si ale, že ten největší úspěch mě teprve čeká a to je maturita. Té se bojím ze všeho nejvíc a kdo ví jestli to vůbec bude úspěch. Obávám se, že to bude spíše neúspěch ale tak musím si aspoň trochu věřit.

NIKYS

Co je tvůj životní cíl ?
- Můj životní cíl nemám přímo stanovený ale chtěla bych si splnit to, že bych si přála užít život naplno, mít rodinu a aby všichni které mám ráda byli zdraví a já mohla svou rodinu v pořádku i finančně zajistit.

Ve které zemi bys chtěla žít a proč?
- O pár otázek výše jsem zmiňovala Floridu či Kypr, Bahama nebo i Amerika. Chtěla bych tam žít, protože se mi to tam hrozně líbí, lidi jsou k sobě i trochu v jiném přístupu, jiné pracovní nabídky, jiné finanční příjmy, jiné bydlení či zvyky. Možná jsem naivní ale připadá mi to tam takové přijatelnější než tady ale nestěžuji si. Tady se mi též líbí a jsem tady spokojená v blízkosti rodiny ale přece jen zahraničí hodně láká, to musíte uznat.

Věříš v posmrtný život ?
- Já ani nevím jestli věřím nebo ne. Ráda bych tomu věřila ale něco mi zase říká pravý opak. Nikdo neví co je za onou bránou. Musíme se nechat hold překvapit.

VIOLETNIKOL

Co Tě vedlo k vytvoření vlastního blogu? (Proč jsi začala blogovat?)
- Já když jsem začala blogovat, tak mi bylo tak 7-8 let. Začala jsem blogovat díky své spolužačce u které jsem blog viděla a naučila mě jak s ním pracovat. Později jsem blogovala díky ostatním blogerkám, protože byli pro mě mou inspirací a mě to jednoduše bavilo, cpát na blog různé obrázky a videa a emotikony, nálepky a podobné věci. Postupem času jsem nacházela blogy jako LadyVanilka a další, které mě inspirovali abych začala svůj blog i doplňovat svými texty. Pamatuji si jak jsem začíla s obrázky s módou, různé tagy a bleskovky atd. Poté se to přehouplo na vyšší úroveň, kdy jsem psala o různých celebritách a zvířatech. Pak jsem úplně změnila směr a u toho jsem zůstala do dnes. Sice trochu v jiném stylu ale zůstala. Proč jsem začala blogovat je zajímavá otázka ale hlavním důvodem toho bylo, že se mi to líbilo a bavilo mě to. Možná se to stát i mělo, protože blog je teď pro mě jedna z věcí, ke které se ráda vracím a jsem ráda, že Vás čtenářky mám ♥

Stalo se Ti někdy, že jsi chtěla napsat článek, ale nevěděla jsi o čem ? Nebo naopak nechtěla na blog psát vůbec ? Co bys poradila blogerce/blogerovi, který by se dostal do podobné situace ?
- Upřímně stalo se mi to hodněkrát a blogerky, které mě sledují si toho museli 100% všimnout, kdy mám takové situace. Byli takové situace jak píšeš, že se mi na blog nechtělo psát naprosto vůbec nic. Do podobné situace se dostane spousty fakt spousty blogerek. Určitě bych radila nic nezahazovat, klidně si tu pauzu dát načerpát síly a třeba nějaké ty nápady příjdou sami. Určitě nic nevzdávat a říkat si, že prostě už nejsou nápady tak blog smažu. Pokud to někoho opravdu baví a má rád psaní jako já, nebude to vzdávat. Mě někdy pomůže se nechat inspirovat mými blogerkami, které sleduji nebo mrknu na zahraniční blogerky. Většinou nějaký ten nápad příjde. Pokud ani to nepříjde, je fajn se svými čtenáři komunikovat a když Vás nic nenapadá, prostě se jednoduše zeptat jich. Napsat narovinu upřímně, že Vám došly nápady a že byste chtěli poradit o čem by Vaši čtenáři si chtěli přečíst. Pokud Vás čtenáři mají rádi a zbožňují to co píšete a rádi se na Váš blog vrací, určitě zanechají zpětnou vazbu a pomůžou Vám s nápady. Jen je důležité to nevzdávat. ☺

Tak tohle by bylo z Vašich otázek všechno. Pokud se zase otázky nakupí tak se můžete koncem srpna těšit na další odpovědi. Pokud se chcete i k tomuhle článku či k těm otázkám nějakým způsobem ještě zeptat nebo máte i svůj názor budu ráda za každý Váš komentář. Jste užasné a mám Vás opravdu ráda. PS: Přeji krásný první srpnový den ♥

Své další úžasné otázky či dotazy můžete psát SEM
mějte se fantasticky ☺
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé články ?

Ano 96.7% (29)
Ne 3.3% (1)

Komentáře

1 Kix*♥ | Web | 1. srpna 2017 v 13:39 | Reagovat

Zlatíčko ♥ moc děkuji za odpovědi, jsem ráda, že jsi zpátky ve Zlíně... tady "u nás" v kraji :-) Tak nějak jsem si to s tou školou myslela (teda hlavně to, do kolikáťáku jdeš, ne to, co máš v plánu pak - to je novinka a rozhodně zajímavá! Budu moc držet palce, ať ti to vyjde ♥ a maturitu zvládneš! Tomu věřím)
Co se týká Catrice, tu jsem si také v poslední době moc oblíbila :-)
Jinak ti moc děkuju, za to co jsi napsala u odpovědi od Paige... já si vážím toho, že tady s tebou můžu být... nebo nejen tady ,ale i na těch předchozích blozích :-)
Strašně moc jsem si tě skrz to jak píšeš, jak vystupuješ a jaká jsi oblíbila, navštěvuju to tady ráda a navštěvovala jsem i když jsi tady nebyla! :D Protože jsem prostě kontrolovala, kdy se zase objevíš :-)
DĚKUJU TI , že jsem tě tady mohla "poznat" a snad ještě dlooooooouho dloooooouho budu moci :-)
Je pravda, že takových blogerek, se kterýma přečkáš tolik a "vydržíš" tolik je fakt málo. Proto si i já tebe moc VÁŽÍM ♥ a hlavně DĚKUJU ♥

2 michaellazan. | Web | 1. srpna 2017 v 18:50 | Reagovat

Taky jdu po prázdninách do čtvrťáku, takže Ti přeji hlavně hoooodně moc štěstí, ať to všechno zvládneš! Jinak moc hezký článek :)

3 Molly. | E-mail | Web | 1. srpna 2017 v 22:48 | Reagovat

[1]: Zlatíčko, nemáš vůbec zaco, je to naprostá maličkost, vždycky jsi tady pro mě byla, poradila mi a pomohla aspoň krásnými komentáři, že všechno bude fajn a podporovala mě a toho si nadevšechno vážím ! ♥ Jsem též nesmírně ráda, že jsem tě tady mohla '' poznat '' a že jsme nadále spoluaktivní blogerky, či jak se to dá nazvat. Upřímně, mám Tě ráda ♥

[2]: Děkuji moc! ♥

4 Ooomarie | Web | 2. srpna 2017 v 16:12 | Reagovat

Božínku, Rande na slepo si musím pustit, hrozně moc kamarádek o něm už taky mluví :D A hodně štěstí k maturitě :)

5 Molly. | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 19:07 | Reagovat

[4]: Děkuji moc, budu ho potřebovat :D

6 violetnikol | Web | 2. srpna 2017 v 22:02 | Reagovat

Jsem ráda, že jsem našla odpovědi na mé otázky, myslím, že například u té s inspirací a nápady na články by se mohlo najít více lidí a třeba i překonat tyhle blogové "bloky".
Doufám, že se Ti s blogováním bude dařit dál a že Tě to nepřestane bavit :)

7 Adela | Web | 3. srpna 2017 v 11:40 | Reagovat

Jéé to je super. Q&A jsem ještě na blogu neviděla, jen na YT a je to fakt super nápad, alespoň tě takhle víc poznáme :)

8 B. | Web | 3. srpna 2017 v 16:37 | Reagovat

Tak hned u první otázky jsem zajásala - ty chodíš do Vizovic? Já to tam naprosto miluju, sice je to ode mě vážně daleko, minimálně půl dne cesty ale každý rok tam vyrážím na fesťák Masters of Rock, určitě víš, vážně je to tam super - vlastně celá Morava je skvělá :D.
Catrice kosmetika je skvělá, taky jsem si ji oblíbila a Garnier co do pečující kosmetiky je můj nejoblíbenější.
Taky jsem začla blogovat kolem 8 let ^^

9 Molly. | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 19:35 | Reagovat

[6]: Děkuji, doufám v to též ale jelikož už bloguji fakt dlouhý čas, tak si myslím, že to jen tak neodezní :P Tobě též

[7]: Děkuji, to jsem moc ráda ♥

[8]: No abych pravdou řekla, já to ve Vizovicích tak oblíbené nemám ale to bude asi tím, že tam chodím na školu :D Tak to si plácneme :P

10 NaTyy | Web | 3. srpna 2017 v 20:06 | Reagovat

Taky mám ráda Garnier :).. Super rozhovor :)

11 Molly. | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 20:28 | Reagovat

[10]: Děkuji :)

12 Domi | Web | 3. srpna 2017 v 21:13 | Reagovat

Tiež by som strašne rada niekedy navštívila Floridu a LABYRINT JE ÚPLNE NAJVIAC SKVELÁ KNIHA, jedna z mojich obľúbených:D prajem ešte veľa úspechov s blogom a v škole:)

13 Anička | Web | 3. srpna 2017 v 22:11 | Reagovat

Děkuji za milou odpověď na mojí otázku, držím palce, ať se do Ameriky a na ostatní místa dostaneš :)

https://thewaybya.blogspot.cz/

14 michaellazan. | Web | 3. srpna 2017 v 22:22 | Reagovat

Fuuuha, gratuluji k 10 000!!! Zasloužené číslo! ♥️

15 Molly. | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 7:55 | Reagovat

[12]: Děkuji moc! ☺

[13]: Děkuji, jsi hodná ♥

[14]: Jé, děkuji moc ♥  Taky se brzy dočkáš a věřím, že i dřív než já :P

16 L. | Web | 4. srpna 2017 v 12:20 | Reagovat

s tím, že jsem neměla o čem psát atd.. mám stejně upřímně někdy často :D a nebo mám moc nápadu, ale nejdou zrealizovat hned, což nesnáším :) ale vždy si říkám, že blog není povinnost :)

17 Kačka | 4. srpna 2017 v 12:31 | Reagovat

Pěkný rozhovor :)) Alespoň jsem se o tobě dozvěděla něco nového :)

18 Molly. | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 13:31 | Reagovat

[16]: Přesně tak, není to povinnost je to zábava.

[17]: Děkuji moc ♥

19 Lucy | Web | 4. srpna 2017 v 14:13 | Reagovat

Parádní článek. Tvé psaní se mi moc líbí, protože se krásně čte.
Otázky od některých lidí inspirovaly i mne, tak mám zase pár témat na napsání dalších článků, super! ♥

20 Molly. | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 14:15 | Reagovat

[19]: Jé, děkuji moc, strašně moc jsi mě potěšila ♥ Jsem ráda, že tě nějakým způsobem inspirovali a na Tvé články se těším ♥

21 Lady Lenna | Web | 4. srpna 2017 v 18:59 | Reagovat

Gratuluji k 10 000, já se nedávno radovala z tisícovky :) Držím ti palce příští rok u maturity, určitě to zvládneš :)

22 Molly. | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 19:05 | Reagovat

[21]: Děkuji moc! ♥ Určitě mě v rychlostním čase doženeš :P

23 Nikys | Web | 5. srpna 2017 v 14:53 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi odpověděla na mé otázky :) jak říkáš...taky nevím co s tím posmrtným životem, hold se nechat překvapit :D jinak Bahama a Florida- to jsou také mé vysněná místa, alespoň na delší dovčuu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama